balonowe-dekoracje.pl
balonowe-dekoracje.pl

Oferta

W NASZEJ OFERCIE PRZYGOTOWALIŚMY DLA PAŃSTWA 

SZEROKĄ GAMĘ ATRAKCJI BALONOWYCH.


Bukiety balonowe

Bukiety balonowe stanowią alternatywę dla tradycyjnego bukietu kwiatowego. Trzymają się niekiedy dłużej niż bukiety z prawdziwych kwiatów a nie musimy codziennie zmieniać im wody :0) Jest to doskonały prezent na każdą okazję. Odpowiednio dostosowane do okoliczności wzory i kolory balonów długo będą cieszyć swym urokiem.

Sami Państwo możecie wpłynąć na kształt i wygląd bukietu lub wybrać gotowy wzór z galerii.

Kwiaty z balonów 

Zarówno pojedynczo jak i w bukietach oraz jako dodatki do innych dekoracji balonowych.

Dekoracje sal

Dekoracje balonowe potrafią odmienić i upiększyć przeciętne pomieszczenia, czy podkreślić i nadać niecodzienny nastrój eleganckim salom balowym.

Balony wybuchowe

Balon wybuchowy wystrzeliwujący srebrene lub złote konfetti będzie rewelacyjny na uświetnienie przyjscia Nowego Roku w sylwestrową noc .
Jest to również nieodzowny element przyjęcia weselnego. Robiący niesamowite i niezapomniane wrażenie, gdy podczas pierwszego tańca, Młoda Para zostaje obsypana mnóstwem małych baloników, konfetti lub płatkami róż.
Balon wybuchowy sprawdza się również na innych imprezach czy uroczystościach.

Balony helowe

Balony helowe jako" pęk do ręki" Państwa Młodych, po jednym balonie dla gości, puszczane w jednym momencie, jako niespodzianka z okazji urodzin lub puszczone pod sufitem w pomieszczeniach , w których nie ma możliwości montażu innych dekoracji czy po prostu dla zasłonięcia nieestetycznego sklepienia.

Nie każdy wie, że balon lateksowy pompowany helem utrzymuje sie w powietrzu tylko pare godzin. My sprawimy , że balony będą się trzymały nawet parę dni co ma szczególne znaczenie w przypadku balonów urodzinowych, które jeszcze długo przypominają o tej uroczystości.

Balony helowe foliowe i latexowe można zamawiać w każdej ilości nawet pojedyncze sztuki.

Wypuszczanie balonów

Jedna z najbardziej znanych i widowiskowych atrakcji związanych z balonami. W naszej ofercie mamy do zaproponowania zarówno wypuszczanie balonów z helem w niebo jak i pompowanych powietrzem i wypuszczanych z siatek w dół.

Prezent pudło - niespodzianka

Prezent, wypełniony balonami helowymi, które po otwarciu pudła wylatują w niebo. To doskonała atrakcja, która urozmaici Państwa uroczystość weselną lub może być doskonałym prezentem dla Młodej Pary czy prezentem na przykład z okazji Walentynek.

Poczta balonowa

Na Państwa zlecenie ,przesyłamy „Bukiety Balonowe" i Kwiaty z balonów" pod wskazany adres na terenie miasta Krakowa.

Oprócz balonów i dekoracji balonowych możemy Państwu zaoferować również inne dekoracje oraz gadżety weselne, party czy urodzinowe.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy.

Aktualności

22/06/2016, 11:20
przerwa-w-pracyW dniach 20.06 - 12.07.2016 nasza firma będzie nieczynna. Wszelkie zamówienia będą realizowane od 13.07.2016.
24/09/2015, 10:39
ceny-spadajaTylko do końca Września 2015 cena 2,70zł za 1 szt /10"/
02/02/2015, 10:39
przerwaPrzerwa od 18.02.2015 do 27.02.2015 roku.
23/07/2014, 12:18
balonowe-info Balony z helem, bukiety balonowe, balon sterzlający oraz inne balonowe dekoracje dowozimy do klienta  lub umawaimy się na odbiór na parkingu "Simply Market" ul. Mackiewicza 17 na przeciwko basenu "Clepardia". Serdecznie...

Facebook